ASازHAROOOON ابتدای خلق پلتفرم ویندوزفون، رودی هوین یکی از نام هایی بوده که همواره نامش در کنار این پلتفرم قرار می گرفت. او تاکنون روی چندین دستور کار ی محبوب بخاطر ویندوزفون و ویندوز ۱۰ حکم کرده است؛ برنامه هایی نظیر 6Tag (کلاینت اینستاگرام)، Swapchat (کلاینت اسنپ چت)، 6Sec (کلاینت واین) و.  که اثرگذاری به سزایی در کم کردن تأثیر خلأ درنگ افزاری موجود در پلتفرم های یادشده داشته اند. 

با این حال، این توسعه دهنده ی محبوب، پس از مدتی مشت از ترقی ی پروژه های شخصی برداشت و برای پیدایش برنامه ی یونیورسال ویندوزی دراپ باکس، راهی این شرکت شد؛ اتفاقی که موجب قطع شدن فعالیت وارسته وی شد. 

از رودی هوین هموار بوسیله عنوان یکی از توسعه دهندگان نزدیک بوسیله مایکروسافتیاد شده است. حال داخل امتداد ی این ارتباطات نزدیک، رودی هوین در توییتی که امروز درون ورق ی توییترش منتشر کرده، رسما از ورودش به مایکروسافت و مشارکت مستقیمش با این غول درنگ افزاری وقوف داده است. طبق گفته ی وی، رودی هوین از این پس داخل نقش سرپرست توسعه ی مهندسی یواش افزاری مایکروسافت حرفه اش را دنباله خواهد عدالت. 

او در توییتی که درباره ی این موضوع منتشر کرد، گفت:پس از ۹ سال همدستی نزدیک با مایکروسافت، اکنون زمانش برای من رسیده تا یک دامنه بیشتر بردارم و بوسیله قیافه رسمی به آن ها ملحق شوم. 

حزن اکنون من اندکی از تیم PAX هستم و با این تیم در سبب ساخت تجارب اپلیکیشنی عالی و پروژه های OSS برای مایه های فعلی و آینده ویندوز ۱۰ کار خواهم کرد.

ملحق شدن رودی هوین به مایکروسافت داخل این بازه ی زمانی از وقار فراوانی برخوردار است. همان نعوظ که می دانید، مایکروسافت ماه گذشته درون جریان رویداد ۱۰ نرمی خود علاوه پهلو دستگاه های جدید سرفیس نئو و سرفیس دوئو، از جهیز عامل ویندوز ۱۰ ایکس بخاطر وسیله های تاشدنی رونمایی کرد. ردموندی ها در رویداد موردبحث، دلیل رونمایی پیش از موعدشان از محصولات یادشده را وسوسه توسعه دهندگان به پیدایش اپلیکیشن های جدید و سازگاری برنامه های پیشین با فرم فکتور جدید عنوان کردند. حال ورود رودی هوین به عنوان یکی از توسعه دهندگان پرنفوذ و محبوب ویندوزی بوسیله مایکروسافت، قطعا تأثیر بوسیله سزایی در ترغیب جامعه ی ترقی دهندگان به پیدایش برنامه های متاخر برای پلتفرم های جدید ردموندی ها خواهد داشت. افزون کنار این، غم حالا با توجه بوسیله معرفی فرم فکتور های جدید، اهمیت برنامه های یونیورسال بیش از پیش شده اند؛ زیرا این برنامه ها به دلیل ساختار مدرنی که دارند، به ترقی دهندگان اجازه می دهند تا با یک بار کدنویسی، مخلوق ی بطی ء افزاری خویشتن را بخاطر طیف وسیعی از دستگاه ها منتشر کنند. 

ماه گذشته نیز در یک مطلب وبلاگی که درباره ی پلتفرم یونیورسال منتشر شد، مشخصا درباره ی وجود این پلتفرم داخل چشم انداز مایکروسافت گپ شد؛ بوسیله اختصاص آنکه به دلیل معرفی فرم فکتور های جدید، وجود این طور راهکاری بیش از پیش کارآمد جلوه می کند. 

در این مطلب وبلاگی آمده است:پلتفرم یونیورسال فاصله ی اضافی تا مرگ دارد؛ بجای این پلتفرم یکی از استوانه های اصلی آینده ویندوز محسوب می شود. یادآور می شویم که مدخل عمده ای از برنامه های پیش فرض و اجزا ی ویندوز همانند منوی استارت، اکشن سنتر، تنظیمات و. همگی یونیورسال هستند. همچنین باید یادآور شویم که مایکروسافت تنخواه گذاری یدکی روی این فناوری ادا داده است: (Ink، Windows ML، ONNX و.) 

ساده بگوییم؛ پلتفرم یونیورسال تنها فناوری ای است که به توسعه دهنده دستور می دهد تا برنامه ی خود را به عارض بومی روی هر نسخه ای از ویندوز ۱۰ اعم از جهیز عامل ایکس باکس، ویندوز لایت و ویندوز Core OS اجرا کنند؛ درون این میان، دسترسی کاملی به توان وسیله های متنوع ویندوزی وجود دارد. 

باتوجه بوسیله گفته ی بالا، گرایش می رود که تماشاگر حضور پررنگ تر پلتفرم یونیورسال در مایه های جدید مایکروسافت باشیم؛ نیز ورود رودی هوین قطعا در این امر تأثیرگذار خواهد وجود. 

وب سایت ویندوزسنترال داخل گفت و گویی که امروز با رودی هوین انجام داده، از وی درباره ی اهمیت نقشی که پسند کرده، پرسیده است.[قبول کردن موضع جدید همراه با] اتفاقات نمادین بود. من از ۲۱ اکتبر ۲۰۱۹ کارم را در مایکروسافت مقدمه کردم؛ دقیقا ۹ سال پس از انتشار ویندوزفون ۷! جدا از این موضوع، آویشن من هم اکنون در ذیل چتر جو بلفیوریفعالیت می کند؛ یکی از شخصیت هایی که داخل مقدمه باعث شد تا من نسبت به ویندوزفون تعلق بی پرده کنم؛ بنابراین افتخار وقار است که من بوسیله این تیم ملحق شده ام؛ ملحق شدن به کسی که پیش تر برای چندین ماه به صورت دورکار بخاطر ساخت نسخه ی متن باز اپلیکیشن ماشین حساب همکاری کرده بودم. از آنجایی که به صورت رسمی به این خانواده ملحق شده ام، م هیجان زده ام تا درون آینده پروژه هایی که هم اینک روی آن ها فرمان می کنیم، نمایش دهیم؛ پروژه هایی که بی قراری برای وسیله های فعلی و مایه های آتی درنظر خمود شده اند.

هوین علاوه به خشکی امدن گفته ی بالا، اظهارنظری درباره ی شرایط پلتفرم یونیورسال داشت:غلام یکی از اعضای فعال در جامعه ی توسعه دهندگان برنامه های یونیورسال بودم و این موضوع تغییری نخواهد کرد. مدخل عمده ای از پروگرام های پیش فرض ویندوز یونیورسال هستند و آویشن من نیز صاحب بسیاری از کتاب بناء های متن باز [مربوط به آن] است؛ کتاب خانه هایی همانند Windows Community Toolkit یا Microsoft Graph Toolkit. پلتفرم یونیورسال یک فناوری شگفت انگیز است؛ به ویژه با آمدنِ ویندوز ۱۰ ایکس. از این رو اگر ترقی دهنده ای هستید که به کمک نیاز دارد، مایکروسافت بخاطر کمک آمادگی دارد. 

دیدگاه خود را تو این باره با ما و دیگر کاربران به وجه اشتراک مجله بگذارید. به نظر شما حضور این توسعه دهنده ی محبوب در مایکروسافت می توانند به دستور کار های ردموندی ها در انگیزه غنی سازی پلتفرم خود با ترغیب ترقی دهندگان شخص ثالث برای ساخت برنامه های باکیفیت کمکی کند؟بیشتر بخوانید:چرا مایکروسافت از اندروید درون سرفیس دوئو استفاده کرده است؟مایکروسافت گزارش مالی سه ماه مطلع 2020 را منتشر کرد: فتح اکثر قله هاامپراتوری ویندوز در مایکروسافت رو به ضعف می گذاردگوگل مدیر اجرایی پیشین مایکروسافت را بوسیله نشانی محکم مقام G G Suite استخدام کردسرفیس نئو و سرفیس دوئو بوسیله دوربینی باکیفیت مجهز خواهند

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مایکروسافت ,پلتفرم ,بوسیله ,ویندوز ,یونیورسال ,برنامه ,رودی هوین ,پلتفرم یونیورسال ,توسعه دهندگان ,توسعه دهنده ,ترقی دهندگان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رزین کاتیونی بازرگانی آرش ads یه دنیا گل رز سفید لبه صورتی Christianity پونه پلاس Michael Music