آیا می توانید حدس بزنید که تو سال گذشته به طور متوسط چند ودیعه به ازای هر نفر تو اقتصادهای بزرگ دنیا ارسال شده است؟ ۲۳ عدد؛ این تعداد همه را شگفت خورده می نرم و از اتساع سریع بازرگانی الکترونیکی در مناطق متنوع وقوف می دهد.مقاله های مرتبط:کمک اینترنت بوسیله رشد اقتصادی آمریکا

این آمار از نظرسنجی سالانه پیتنی بوز (Pitney Bowes)، همکاری جهانی فناوری که در زمینه تجارت الکترونیک، وجب آمده است. سیاهه حمل و نقل بسته ها مدال می‎دهد که نسبت به ۷۴ میلیارد ودیعه در سال ۲۰۱۷، حجم امانت های جابه مکان شده ی جهانی تو سال ۲۰۱۸ بوسیله ۸۷ میلیارد دلار عدد فصیح است. این متمایز پیش بینی می کند که نما سالانه داخل شش سال آینده زیاد از دو طبق شود و تا سال ۲۰۲۵ میلادی ۲۰۰ میلیارد سپرده را بدست آورد.

این آمار شامل محموله های تجاری به مشاغل، مشاغل به کاربرد کننده، کاربرد کننده به مشاغل با وزن حداکثر ۳۱ کیلوگرم تو ۱۳ میدان عمده ی ایالات متحده، کانادا، برزیل، آلمان، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، نروژ، سوئد، چین، ژاپن، استرالیا و هند است. در سوی دیگر پیشرفت سریع فناوری کمک شایانی بوسیله این رشد چشمگیر کرده است که می نبوغ به ترقی ی دستگاه های هموار بوسیله یکدیگر و انقلاب روباتیک رمز کرد.آمازون یکی از تاثیرگذارترین اشتهار های این صنعتی است و نقش گسترده ای در افزایش رونق خرده فروشی و در نتیجه ارسال کالا به خصوص درون ایالات متحده داشته است. براساس این گزارش، ایالات متحده آمریکا در سال گذشته با ۱۱۸/۹ میلیارد دلار درون صدر درآمد حمل و نقل در جهان بود. البته لازم به ذکر است ایالات متحده عامل پا بر جا رشد چشمگیر در حجم بسته های حمل شده در سراسر جهان نیست و این افتخار به چروک علاقه می گیرد.

مطالعات اخیر خبر از رشد ۱۷ درصدی در سال ۲۰۱۸ در تمامی بازارها خبر می دهد. با این وجود، به جز قلمرو چین، نمو جهانی فقط حدود ۶ درصد است. در حقیقت، نرخ رشد حجم صنعت ودیعه های چین از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ بوسیله ۴۱ درصد روان و نرخ رشد سالانه ی ۲۶ درصد را ثبت کرده است.گره به تنهایی چهار موافق ایالات متحده، امانت جابه جا می نرم.

برزیل نیز با افزایش ۲۵ درصدی رشد سالانه، شاهد دومین نرخ رشد تو کشورهای مورد تجسس بود. هند، یکی دیگر از اقتصادهای بالغ، با قیمت رشد ۲۵ درصد ار سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ و نرخ رشد سالانه ۲۱ درص رتبه ی اتیه را از آن خود کرده است. سال گذشته داخل ۱۳ بازار بزرگ هر وقت ۲۷۶۰ ودیعه بوسیله آماج خود ارسال می شدند.

وضعیت سپرده های ارسالی تو کشور را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با زومیت درمیان بگذارید.بیشتر بخوانید:TSMC گزارش مالی سه ماهه سومین ۲۰۱۹ را منتشر کردکمک اینترنت به رشد اقتصادی آمریکافناوری، اقلیم و سرمایه داری؛ مثلث غیرممکن بشر تو قرن ۲۱رشد ۶۶ درصدی فروش علی بابا کلاد در سه ماهه شروع سال مالی ۲۰۱۹گزارش نهایی بازار پردازنده ها در گسستگی دوم ۲۰۱۹؛ آرامش قبل از طوفان ۷ نانومتری ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجسمه Mary پرتو دل Mandy عنوان وبلاگ انواع نمونه سوالات پایه هفتم اسلام نوشته های هیچکس چکاوک پرواز