ASGHARبسیاریOOON از ما تا به حال با دشوار کندی در بارگذاری صفحات وب روبه رو شده ایم. در این شرایط نمره این موضوع که مشکل از اتصال اینترنتی است یا کندی وب سایت تک نظر، مشکل است. حال گوگل در نظر دارد تا داخل مرورگر کروم متد حلی برای این مشکل ارائه یواش. گوگل امروز از برنامه آتی خود برای خبر و اعلام سایت هایی که معمولا درنگ بارگذاری می شوند، پرده برداشت. این غول اینترنت می گوید که در این شناسایی و اطلاع دادن با توجه بوسیله وسیله کاربران و کیفیت وحدت آن ها صورت خواهد گرفت.مقاله های مرتبط:آیا گوگل کروم تو مسیری شبیه به ویندوز حرکت می کند؟گوگل کروم با هدف تجربه کاربری سریع و قرین به اپلیکیشن توسعه می یابد

گوگل هنوز روش دقیق خود را بخاطر برچسب گذاری روی وب سایت های کند، اعلام نکرده است؛ اما این شرکت احتمالا گزینه های متفاوتی بخاطر شهود بازخورد از آن ها اتخاذ خواهد کرد.

برای مثال ممکن است تو یک صفحه ی درنگ متن «داخل حال بارگذاری» به همراه یک مدال هشدار نمودار شود که کاربر را از وضعیت صفحه فعلی مبدا می سازد. از طرفی دیگر ممکن است برای وب سایتی نوک تیز یک نوار سبزرنگ در بالای ورق به جای نوار آبی رنگ فعلی ظاهر شود.

بخاطر لینک ها امکان پذیر است منویی عرضه داده شود که داخل آن وضعیت سرعت بارگذاری هر لینک نمایان شود و شما با توجه به این منو تصمیم به کلیک کردن خواه نکردن بگیرید.در درازمدت، هدف کروم شناسایی وب سایت هایی است که تجربه ای باکیفیت ارائه می کنند؛ این امتحان ی باکیفیت عزب بوسیله سرعت محدود نشده و قطعا در آینده فاکتورهای بیشتری درنظر گرفته خواهد شد. گوگل از سایر فاکتورها معروف نبرده، اما اعلام کرده که این فرآیند، به مرور زمان شاداب گیرانه مرطوب خواهد شد. البته هدف گوگل پاسداری استانداردهایی است از سوی هر ترقی دهنده ای متناسب اجرا بوده و تجربه ای بهتر بخاطر کاربر فراهم خواهد آورد.

در همین حین، گوگل پیشنهاد می نرم که توسعه دهندگان از منابعی که بر عملکرد سایت ها تمرکز دارند مانند پلتفرم آموزشی خود گوگل، Web Dev، روزی ببرند. ابزارهای آنلاین بخاطر تخمین عملکرد صفحات وب مانند PageSpeed Insights و ابزارهای شخصی سازی شده شبیه Lighthouse همچنین می توانند به ترقی دهندگان کمک شایانی کنند.

از سال ۲۰۱۵ مدخل اعظم نبض وجوهای گوگل از گوشی های همراه عارض می گیرد. این موضوع باعث شده که گوگل به بهترین بودن صفحات وب برای موبایل توجه بیشتری داشته و برای صفحاتی که برای موبایل ها بهینه ترند امتیاز و رتبه بهتری قائل باشد. البته گوگل باید توجه داشته باشد که این امتحان بسیار متاثر از وسیله خویشتن کاربر و سرعت اتصال اوست.

AMP (صفحات موبایلی عجله شده) یک فریم ورک تحت وب است که از لفظ گوگل توسعه داده شده است. صفحات باریک شده با AMP با حذف المان های اضافی و فقط ارائه ی محتوا، سرعت بارگذاری را به نعوظ چشم گیری اضافه داده و تجربه بسیار مناسبی از وب دایره وار با موبایل فراهم می آورد.

این صفحات درون کشورهایی قرین هند (و ایران) که سرعت اینترنت بالایی ندارند و گوشی های هوشمند پایین رده م مرسوم اند، بیش کاراست.

سرعت همواره یکی از اصول محور ای کروم بوده است ، ما دائما داخل حال تلاشیم تا کاربران تجربه ای بیش سریع العمل در وب گردی داشته باشند. ما معتقدیم که وب می تواند بهتر و سریع برنده از این ها باشد.

این دستور کار ها در رسوم توسعه دهندگان کروم مطرح شده است. در این عادات پیش نمایشی از Web Bundles همچنین نمایش شد. این API جدید به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا محتوای وب را تو تمامی فرمت ها مانند ایمیل، FTP و حتی USB پخش کنند. اندوه چنین Portals، یک امتحان وبی که پیش از این داخل گوگل I/O O شاهد آن بودیم همچنین بوسیله نمایش گذاشته.شد بیشتر:بخوانید بسیاری از گوشی های اندرویدی هنگام عرضه دارای تقریبا ۱۵۰ آسیب پذیری هستندگوگل تصادفا عملکرد مرورگر کروم را متلاطم کردگوگل پیام رسانی RCS را بوسیله صورت عمومی تو آمریکا دردسترس قرار می دهدتلفظ کلمات بغرنج انگلیسی، گوگل به یاری کاربران می آیداستفاده از رمزهای عبور پس انداز شده در مرورگر کروم برای ادخال به اپلیکیشن های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ای تی بروز-اموزش کسب درامد اینترنتی-سئوی سایت-بازاریابی اینت دوربین های دیجیتال akhbar tecnolozh9 mrlux وکیل اکبر فتح اللهی در رادیو و تلویزیون ۰۹۱۲۱۴۶۳۲۴۸ آموزش حرفه و فن دانلود پایان نامه همه رشته ها - همه گرایش ها Jeffery