به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مسعو بهرامی رئیس دبستان دارالفنون درباره این جلسه، اظهار کرد: سه محور اعتبارات فعلی، اعتبارات سال آینده برای مرمت، بازسازی و فعالیت های مکتب و نحوه احضار انبازی نهادهای دولتی و غیردولتی بخاطر تعمیر و بازسازی دبستان در کنفرانس با رئیس راه اندازی استیناف و برنامه ریزی آموزشی و معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش مورد بحث قرار گرفت.

وی با یادآوری اینکه مدرسه تاریخی دارالفنون یادگار امیرکبیر است که کلکسیون ای از اولین اتفاقات تعلیم و تربیتی ما تو اینجا رخ می دهد و اولین مدرسه بعد از مدرسه ساختمانی است، افزود: اکنون داخل مرحله ای صبر داریم که مدرسه تاریخی دارالفنون در حال تغییر به یک مجتمع فرهنگی، تربیتی و هویتی به خشکی امدن بستر تاریخی است و اکنون در این مسیر هستیم. یکی از نیازهای و ضرورت های فعلی ما نوسازی بخش غربی ساختمان مکتب است. همچنین پیگیر بهبود بودجه و اعتبارات هستیم.

نیز علی الهیار ترکمن، کمک برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و فراگیری درون  این مجمع مشترک گفت: اگر امروز به شاخص های علمی و فناوری خود می بالیم، این اساسی روی بستر دارالفنون شکل محزون است. دارالفنون طوطی ای ارزشمند است و آماده همکاری با سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی هستیم.

حجت الاسلام ذوعلم، رئیس سازمان پژوهش و پروگرام ریزی آموزشی همچنین به خشکی امدن وم توجه به دارالفنون به عنوان یک مکان تاریخی بخاطر توجه به گردشگران تأکید کرد.

مشهدی، مدیرکل طرح و پروگرام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی نیز با پیش روی اینکه ناموس مصوب سال گذشته دارالفنون یک میلیارد تومان وجود که ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص یافت و امسال قدر همان عدد است که فقط ۲۲ درصد آن تأمین شده است، گفت: سمت غرب دارالفنون حالت اورژانسی دارد و امکان خرابکاری آن در اثر بارندگی ها وجود دارد. دستوری داده شود که دایره نوسازی مدارس برای مرمت آن اقدام درنگ.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزبه طراحی سایت در ارومیه همه چی برای تو Jessi وفای لحظه های تو ریز داستان نقد و بررسی سینمای داخلی نگارستان