ه گزارش همشهری آنلاین به نقل از mensfitness در این میان در اینجا ۶ روش برای داشتن عضلاتی سالم تیز که متخصصان طب فیزیکی پشت می کنند را می توانید بیشتر بشناسید: کف نفس از حرکات خشکی بیش از وزن: اگر هدفتان کاهش وزن و چربی بدن است، تمرینات هوازی تنها گزینه شما برای ورزش است. ولی اگر به فکر افزایش ظرفیت عضلات هستید، این حرکات ظرفیت عضلات شما را بوسیله دلیل افزودن معیار هورمون های کاتابولیک، کاهش می دهد. بلافاصله بعد از تمرینات هوازی، بدن سازی با وزنه و دستگاه را اجرا دهید. تمرینات خشکی حداکثر ۲۰ دقیقه و درون بازه های زمانی کوتاه با سرعت بالا باید ایفا شود. برای مثال برای ۴ تا ۵ دقیقه با سرعت و شدت زیاد یک حرکت هوازی را انجام دهید، سپس شدت و سرعت را کاهش و دوباره همین بازه کوتاه را جبران کنید. خواب کافی: عضلات بعد از تمرین و در زمان استراحت ترمیم و حجیم می شوند. در زمان رویا این مدل به حداکثر خود می رسد. علاوه بر این، نشت هورمون نمو تو زمان خواب بوسیله زیادترین میزان خود می رسد و سطح متابولیسم بدن در این زمان به کمترین کمیت می رسد و عضلات اجازه کاربرد از منابع بدن برای ترمیم را دریافت می کنند. دوری از استرس: استرس باعث ترشح کورتیزول می شود. بوسیله خاطر داشته باشید که با افزایش پرخاشگری و استرس هیچ پیشرفتی در بدنسازی نخواهید داشت و افراد معقول بیشتر در افزایش ظرفیت عضلات موفق می شوند. وارد کردن فشار به عضلات: بدن شما خود را به دستهای از وضعیت از یکسره فشارهای عضلانی قانون می دهد. به همین برهان هم وقتی عضلات بخاطر مدت طولانی یک فشار مدلل و یکنواخت قبض کنند، نیازی بوسیله نمو بیشتر نمی بیند. بوسیله یاد داشته باشید که ایدهآل ترین تعداد هر ست از حرکات بدنسازی ۸ تا ۱۲ بار است. توجه داشته باشید که وزنه ها را طوری انتظام کنید که نه اندک و نه بیشتر از ۸ تا ۱۲ بار داخل هر ست نتوانید یک حرکت را ادا دهید. اخذ سطح کافی پروتئین: فراموش نکنید که عضله مساوی است با پروتئین. بیشترین بخش رژیم غذاییتان باید محتوی پروتئین باشد چرا که مقدماتی ماده غذایی نوسازی کننده عضلات پروتئین است. مربی ورزش یا پزشک ورزشی و تغدیه می تواند معیار پروتئین تک نیاز بدن شما محاسبه کند. اما به طور کلی مردان ۹ تا ۱۳ سال به ۳۴ گرم، ۱۴ تا ۱۸ سال به ۵۲ گرم، ۱۹ سال به بالا به ۵۶ گرم پروتئین تو روز احتیاج دارند. این مقیاس داخل نسوان ۹ تا ۱۳ سال ۳۴ گرم، ۱۴ سال بوسیله بالا، ۴۶ گرم، ن شیرده و ۵۰ سال به بالا، ۷۱ گرم در روز است. یک تخمین دیگر بخاطر به دست آوردن نرخ تک نیاز پروتئین، ۲ گرم پروتئین سره بوسیله ازای هر یک کیلوگرم از وزن بدن است. گوشت مرغ، گوشت گوساله، تخم مرغ، لبنیات، غذاهای دریایی، مغزها و حبوبات متشابه سویا و فندق سرشار از پروتئین هستند.

ماهیچه سازی با شیر و سویا اسقاء کردن آب: رساندن آب کافی به بدن هنگام ورزش باعث متعادل گشتن فرآیند آزاد شدن انرژی می شود. چندی از افراد برای اضافه حجم و نوسازی بهتر عضلات از مکمل های پروتئین و آمینو اسیدها استفاده می کنند، این ترکیبات تو کلیه تغییر به اوره می شوند و برای دفع آن ها و جلوگیری از بروز آثار برنگ خون به کلیه باید آب بی نهایت نوشید.

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : عضلات ,پروتئین ,بوسیله ,زمان ,گرم، ,شوند ,داشته باشید ,ظرفیت عضلات ,افزایش ظرفیت ,برای داشتن ,افزایش ظرفیت عضلات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قرمزگرام Ken مدرسه زیبا پرسه های زندگی همه چی گرو استیل صنعت سرزمین سبز تولید کننده انواع حفاظ و نرده استیل سمپاشی سوسک موریانه در استان اصفهان رؤیای نیمه شب تابستان دبیرستان غیر دولتی پسرانه کشتیرانی 7 (شهرستان چابهار)