حدوداSGHAROOOON یک ماه قبل، اخباری از گلکسی فولد ۲، گوشی هوشمند تاشدنی اتیه سامسونگ، منتشر شد. آخرین اخبار حاکی از آن است که وسیله تاشدنی بعدی اام ای ها از فناوری کاملا جدیدی برای نمایشگر نصیب خواهد سرما. اواخر آبان ، گفته شد قیمت گلکسی فولد ۲ارزان خیس از میزان مقدماتی خواهد بود و پتنت جدید اضطرار ای ها که درون اداره ی مالکیت معنوی اتحادیه ی اروپا ( EUIPO) ثبت شده، از برنامه های جدید  سامسونگ خبر می دهد.

مقاله ی مرتبط:سامسونگ دستور کار هایی بخاطر افزایش خرید گوشی های تاشدنی درون سال ۲۰۲۰ دارد

به نظر می رسد باید منتظر دستگاهی با نمایشگر مجهز بوسیله لایه ی انعطاف پذیر جدید UTG مخفف Ultra-Thin Glass باشیم. این پوشش و لایه ی انعطاف پذیر می تواند بخاطر تمامی دستگاه های  الکترونیکی و گوناگون نمایشگر استفاده شود؛ البته استفاده اصلی آن بخاطر گوشی های هوشمند در رویت گرفته شده است.

آخرین اخبار مشعر از آن است که سال آینده گلکسی فولد ۲ با بهره مندی از لایه ی UTG به بازار عرضه می شود و با این پوشش جدید، برخی از مشکلات موجود در گلکسی فولد برطرف خواهد شد. نمایشگر UTG ایستادگی بیشتری دربرابر خراشیدگی از خویشتن علامت خواهد انصاف و باتوجه به اینکه ازنظر فنی روکش UTG از جنس شیشه است، بوسیله لایه ی محافظتی اضافی حاجت ندارد. 

احتمالا ضخامت این پوشش ۳۰ (به ستبری موی انسان) تا ۱۰۰ میکرومتر خواهد بود؛ البته داخل حال حاضر تولید نمایشگر UTG با سختی ها و محدودیت هایی رو بوسیله رو است و قیمت گرانی همچنین خواهد داشت. سزاوار سرزنش ذکر است پیش تر گفته شده بود گلسی فولد ۲ مفت نرخ تر از گلکسی فولد خواهد بود و می تواند با موتورولاRazrمحصول ۲۰۱۹ رقابت بطی ء.

ارزش بوسیله روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات فنی گوناگون گوشی های سری S، J، M و A A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات تو دسترس شما خواهد.بود مشاهده سواد گوشی های سامسونگبیشتر:بخوانید سرمایه گذاری ۸ میلیارد دلاری سامسونگ در تولید خراش سامسونگ بیع یک میلیون گلکسی فولد را نفی کردسامسونگ گلکسی A51 و گلکسی A71 را معرفی کردتراشه های اکسینوس 980 سامسونگ و MT6885 مدیاتک در انتوتو دیده شدندگلکسی اس 11 سامسونگ احتمالا با باتری ارشد تری معرفی کردن می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ميزبان لينک نسل پر حاشیه جاده راهنمای جامع تحصیل و دریافت ویزا انگلستان شطرنج و تخته نرد صادراتی دست ساز Fara Mobile هولوگرام وبمستر واردات و فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی