به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین این مرد روز پنجشنبه ۲۸ آذر به بخش پذیرش داخل ساختمان لوبیانکا تو مسکو پایتخت روسیه که مقر اف اس بی (FSB) و موسسه سلف عهد کمونیستی اش کی جی بی حمله کرد. قربانیان این حمله نگهبانان امنیتی فدرال در این ساختمان بوده اند.

ویدئوی منتشر شده از عارضه نشان می دهد مرد مسلح با تیراندازی به ساختمان لوبیانکا شیشه ها را می شکند. درون پایین قاب شمایل شخصی دیده می شود که بی حرکت داخل خیابان افتاده است.

بر زمینه گزارش ها مرد متصرف پس از تیراندازی گریخت و در مسکن مجاور امان گرفت. نیروهای امنیتی بعدا این مرد را کشتند. 

به گفته خبرگزاری اینترفکس روسیه نیروهای امنیتی داخل تلاش برای شناسایی هویت مرد مهاجم هستند.

پس از حمله این مرد، عملیات امنیتی وقار در راسته و ناحیه مجاور ساختمان لوبیانکا انجام شد و صدای مسلسل در این ناحیه طنین افکند. نیروهای خاص روسیه با غل ها اتوماتیک به صحنه حادثه شتافتند. ویدئوی منتشر شده این نیروها را در حال دویدن داخل پیاده رو علامت می دهد.

به گزارش اینترفکس پنج نفر تو جریان تصادف زخمی شده و بوسیله بیمارستان اسیر شده اند.

پنج آمبولانس درون حال بازگشتن از لوبیانکا که در مرکز مسکو داخل نزدیکی میدان قرمز قرار دارد، دیده شدند.

هنوز معین زدودن سبب این مرد از حمله چه بوده خواه اینکه آیا تنها انجام کرده است یا نه.

این تیراندازی در همان روزی صورت گرفت که کنفرانس سالانه خبریولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به نعوظ زنده در سراسر کشور پخش می شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستپخت 20 #هلیکوپتر2020 فروش محصولات لاغری با بهترین قیمت گروه ادبیات متوسطه اول چهاردانگه تصمیم کبری فروشگاه اینترنتی خزر (سایت رسمی کینگ بند (اتحاد عیسی شاه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی | یونس صادقی خانومانه