ASGHAROOOOطی مراسمی که در تهران برگزار شد، برند آنر از جدیدترین گوشی میان رده خود رونمایی کرد. این دشت آنر ۹ ایکس (HONOR 9X) شهرت دارد؛ گوشی هوشمندی که از دوربین سه گانه در پشت مایه و دوربین سلفی پاپ آپ ۱۶ مگاپیکسلی کاربرد می کند. طراحی مدرن در این مایه باعث شده است تا کاربران گوشی های میان رده نیز بتوانند امتحان ی پرچم دار متد ای را داشته باشند. 

درون ابتدای مراسم پرویز آریا، مدیر ارشد برند آنر، درباره ی رویکرد این برند داخل عرضه محصولات گفت:آنر همواره در تلاش است تا بهترین محصولات را تو راسته کشور نمایش کند و این محصولات صرفا محدود به گوشی های هوشمند نمی شود. آنر تو حال نمایش و برنامه ریزی ایستم هوشمند خودش در ایران است تا گنجایش های مختلف زندگی کاربران را پوشش دهد.ایشان با اشاره به رشد باهم اتحاد کردن در بازار جهانی، نوید افزودن فعالیت در ابعاد مختلف بخاطر بازار ایران را داد و گفت: آنر داخل حال مهیا به ارشد ترین برند اینترنتی گوشی داخل گره تبدیل شده است و مفتخریم که اکنون آنر در ایستگاه سوم بازار کشورمان راحتی دارد.

بنا به گفته ی آریا، یکی از دلایل پیشرفت برند آنر، تمرکز ویژه به گروه جوانان، مدل سازی جذاب و فناوری های خلاقانه است. 

در خلال معرفی آنر ۹ ایکس به اهمیت جزء دوربین در این گوشی هوشمند اشاره شد. دوربین این گوشی دنباله رو سایر محصولات پرچم دار آنر به شمار می آید و فناوری منحصربه بی همتا ادراک مصنوعی را با خود همراه دارد؛ فناوری ای که معاون می نرم عکاسی در شب با تجربه ی متفاوتی همراه باشد. در گوشی ۹ ایکس، با استفاده از شعور تقلبی لرزش تصاویر درون شب حذف می شود و عکس هایی با چونی ارتفاع ثبت خواهد شد. آنر با درنظرگرفتن استعداد AIS Super Night Mode مدعی ثبت باکیفیت تصاویر تو شب است. 

اما یکی دیگر از موارد ارتقایافته در این نسل از گوشی های آنر، مدل سازی بدوم ناچ یا ترک خوردگی است. آنر مدعی است که عهد ناچ های قطره ای خواه گوشی ها با حاشیه نویسی های بیش م بالا و پایین به روال آمده است. آنر مدعی است که لذت استفاده از نمایشگری عاری حاشیه که در آن خبری از بریدگی نیست، فرای انتظار هر کاربر خواهد بود. این گوشی هوشمند از نمایشگر ۶.۵۹ اینچی استفاده  می کند و دوربین سلفی به صورت پاپ آپ درون بالای آن قرار خمود است.در دنباله مراسم، پرویز آریا در ارتباط با گوشی آنر ۹ ایکس گفت:این گوشی هوشمند میراث قوم ایکس را همراهش دارد این یعنی در این گوشی همچنین تماشاچی امکانات گوشی های پرچم دار با بانوا مناسب هستیم. پیش دماغ می کنیم آنر ۹ایکس نظیر آنر ۸ایکس از شانس اشتراکی بالایی برخوردار باشد و فروشی خیره کننده را درون میدان تجربه کنیم.

بعد از رونمایی آنر ۹ ایکس، نوبت به معرفی کردن آنر بند ۵ رسید. این علیه بوسیله نشانی یکی از بهترین دستبند های کم ارزش مقدار در بازار بوسیله شمار می رود که استعداد های متنوعی را داخل اختیار کاربر قرار می دهد. آنر بند ۵ از تعبیر فارسی به صورت طولانی پشتیبانی می درنگ. ورق ارائه آنر بند ۵ از نوع AMOLED بوده و در سنخ خویشتن یکی از بهترین های راسته به حساب می آید. یکی از ویژگی هایی که می تواند طیف بیشتری از کاربران را درون پیاده شدن بگیرد، قابلیت تعویض سد داخل آنر بند ۵ خواهد وجود که در حال مهیا در بازار موجود است.

در به خشکی امدن این دو ثمر مهم، برند آنر از ایستم «N N 8» 1 در بازار داخل نام. برد در این ایستم گوشی موبایل در مرکز دایره قرار دارد و پیرامون آن با هشت مورد از مهم ترین گجت های اامی احاطه شده. است از جمله این گجت ها می نبوغ به لپ تاپ، تبلت، صفحه نمایش هوشمند، اسپیکر، عینک هوشمند، دستبند هوشمند، خودرو های هوشمند و هدفون اشاره. کرد در موسسه d بعدی، تمامی تجهیزاتی قرار دارد که همه بسرعت با آن ها سروکار. داریم این صحبت بدین مجرد است که آنر در بازار ایران به سمت خانه هوشمند نیز خواهد.رفت هدفون Honor Sport pro یکی دیگر از محصولاتی حیات که در این تشریفات رونمایی بخاطر بازار ایران معرفی کردن. شد این هدفون با دارا وجود داشتن محضر تایپ C، در مدت زمان کوتاهی شارژ خواهد. شد قیمت بسیار مناسب، یکی از پارامتر های عمده تو این محصول بوسیله شمار می.

آید دیگر تصاویر

رویداد نظر شما داخل ارتباط با برند آنر چیست؟ آیا از محصولات این برند استفاده کرده اید؟بیشتر:بخوانید مجیک بوک های 14 و 15 اینچی آنر با پردازنده رایزن معرفی شدندآنر دو ویدئوی تبلیغاتی و نمونه تصویر با دوربین وی 30 منتشر کردمجیک بوک های متاخر آنر تو دو استاندارد ۱۴ و/۱۵ ۶ اینچی معرفی شدندآنر سیاهه گوشی هایی که Magic UI.3 0 را شهود می کنند اعلام کردساعت هوشمند Honor MagicWatch 2 با عمر باتری ۱۴ روزه رونمایی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : گوشی ,بازار ,برند ,هوشمند ,داخل ,دوربین ,بازار ایران ,گوشی هوشمند ,قرار دارد ,معرفی شدندآنر ,بوسیله شمار ,بخاطر بازار ایران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت در تهران ویزای شنگن و اقامت اروپا همه چی موجوده kwjfebjwef Eric معلم خصوصی زیست شناسی- تدریس خصوصی زیست شناسی خرید فالوور اینستاگرام , خرید ویو اینستاگرام , پنل اینستاگرام دعانویسی پمپ وکیوم مکانیکل سیل